All Posts

Martyna w WKT Mera Warszawa!

Martyna w WKT Mera Warszawa!

Martyna w WKT Mera Warszawa! Z dniem 3.04.2024 Martyna zmieniła barwy klubowe. Od teraz będzie reprezentować WKT Mera Warszawa.  „Bardzo cieszę się z przejścia do WKT Mera Warszawa. Mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje dobrymi wynikami na korcie.”

Read more

Kolejny tytuł we Włoszech

Kolejny tytuł we Włoszech

Kolejny tytuł we Włoszech Z początkiem kwietnia Martyna rozpoczęła starty na mączce. Pierwszym przystankiem był ITF W35 w Santa Margherita di Pula na Sardynii. Występując w parze z Greczynką Sapfo Sakellaridi dziewczyny odniosły zwycięstwo w całym turnieju po drodze tracąc tylko jednego seta.

Read more

Dwa tytuły na Sycyli

Dwa tytuły na Sycyli

Dwa tytuły na Sycyli Z zimnych Helsinek Martyna przeniosła się prosto na słoneczną Sycylię. Zagrała tam dwa turnieje ITF W35. W obu była bezkonkurencyjna w grze podwójnej startując w pierwszym z nich z Tajwanką Chia-Yi Tsao, a w drugim z koleżanką z kadry Weroniką Falkowską.  W grze pojedynczej Martyna dotarła kolejno do drugiej rundy oraz do ćwierćfinału.

Read more

Udane zakończenie sezonu

Udane zakończenie sezonu

Udane zakończenie sezonu W ostatnim tygodniu listopada Martyna zagrała w turnieju ITF 25.000$ we włoskich Alpach w miejscowości Selva Gardena. Niełatwe warunki okazały się dla niej sprzyjające. Dotarła tam do finału gry pojedynczej, po drodze tracąc tylko jednego seta.  W grze podwójnej w parze z Holenderką Jasmijn Gimbrere dziewczyny nie dały szans rywalkom i wywalczyły główne trofeum.  Teraz przed Martyną krótki odpoczynek, a następnie okres przygotowawczy.

Read more

Pierwsze zwycięstwo w BJKC

Pierwsze zwycięstwo w BJKC

Pierwsze zwycięstwo w BJKC Na początku listopada Martyna wzięła udział w finałach BJK Cup, czyli drużynowych mistrzostwach świata, gdzie startowało 12 najlepszych reprezentacji. W składzie polskiej drużyny znalazły się także Magda Linette, Magdalena Fręch, Katarzyna Kawa i Weronika Falkowska. Polkom niestety nie udało się awansować do półfinału, ale w ostatnim meczu szansę zagrania dostała Martyna. Wystąpiła w grze podwójnej w parze z Katarzyną Kawą przeciwko Hiszpankom. Dziewczyny odniosły zwycięstwo 6:0…

Read more

Singlowy finał 25.000$

Singlowy finał 25.000$

Singlowy finał 25.000$ Pod koniec października Martyna wzięła udział w ITF z pulą nagród 25.000$ w Istambule. Dotarła tam do swojego pierwszego singlowego finału w tej kategorii. Po drodze pokonała Caglę Buyukakcay (266 WTA), Annę Sigirevą, Elenę Milovanovic i Aylę Aksu. W finale musiała uznać wyższość Anastasii Kulikovej, z którą przegrała w trzech setach.

Read more

Zwycięstwo i półfinał we Francji

Zwycięstwo i półfinał we Francji

Zwycięstwo i półfinał we Francji Zaraz po zdobyciu swojego pierwszego tytułu singlowego Martyna poleciała do Reims we Francji na turniej ITF 25.000$. Po wygraniu dwóch meczy w eliminacjach awansowała do turnieju głównego. W nim wygrała kolejne trzy mecze, po drodze pokonując między innymi 150 rakietę świata. Turniej singlowy zakończyła na półfinale, gdzie przegrała z późniejszą zwyciężczynią Van Uytvanck, która w przeszłości była 37 w rankingu WTA.  W grze podwójnej wspólnie…

Read more